Swiss pharma Geranium
Swiss pharma Geranium
Swiss pharma Geranium

Swiss pharma Geranium

Fiyat : ₺3.000,00(KDV Dahil)
₺3.000,00 'den başlayan taksitlerle


Swiss Pharmaceuticals  DMAA
Swiss Pharmaceuticals'ın özel GERANIUM takviyesi size tam bir DMAA yükü sunar. 1,3-Dimethylamylamine veya DMAA nörolojik bir uyarıcıdır. Kafein ve diğer geleneksel uyarıcılara benzer şekilde, hızlı bir enerji artışı sağlar, ancak beyindeki farklı mekanizmalar tarafından üretilir. Bunun nedeni DMAA'nın nörotransmitter norepinefrini (noradrenalin) uyarmasıdır. Bu bir yandan kalp ve nefes alma hızını artırırken, diğer yandan vazokonstriksiyona neden olur ve ayrıca kullanıcıya yoğun konsantrasyon, daha fazla enerji, uyanıklık ve güç hissi verebilir.

Bu nedenle DMAA, özellikle güç sporcuları, rekabetçi sporcular ve kilo vermek isteyen herkes arasında bir yağ yakıcı olarak çok popülerdir. Bu besin takviyesi aynı zamanda güçlü bir antrenman uyarıcısı ve enerji vericidir. Uyarıcı etkisi nedeniyle, DMAA vücut geliştirmede giderek daha popüler hale gelmektedir.

Swiss Pharmaceuticals GERANIUM DMAA'nın bir bakışta faydaları:

Enerji sağlar.
2011 yılında yapılan bir çalışma, DMAA'nın kalp atış hızını artırmadan kan basıncını artırdığını göstermektedir. Bu, DMAA'nın vücudu uyardığı ana mekanizmalardan biri olabilir.
Yağ yakımını uyarır.
DMAA ayrıca yağ kaybını ve vücut ısısını da arttırmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR