Animal Pak universal nutirition
Animal Pak universal nutirition
Animal Pak universal nutirition
Animal Pak universal nutirition

Animal Pak universal nutirition

Fiyat : ₺3.000,00(KDV Dahil)
₺3.000,00 'den başlayan taksitlerle

Universal Animal Pak sporcuların ve de spor yapan kişilerin zorlayıcı antrenmanları sırasında bütün besin ihtiyaçlarını karşılayarak en büyük destekçileri olmuştur.

Universal animal pak tablet yapısından oluşmaktadır. Mutli vitamin ürünüdür. Supplement sektöründe genellikle ileri derecedeki sporcular arasında mutli vitamin kralı olarak da bilinmektedir.

Animal pak içeriğindeki esansiyel yapıdaki amino asit vitamin ve mineraller karbonhidratlar ve de diğer bitkisel bileşenler le beraber kas hacmini arttırmaktadır. Antrenman yapıldığı zamanda veya diyet ile yağların yakımı istendiğinde hedefe bir adım daha yaklaşmanızda büyük bir yardımcıdır. Ayrıca da büyüme hormonunun daha fazla salgılanması ve kas dokunun daha da etkili bir şekilde yenilenmesine yardımcı olabilen amino asit yapılarını içermektedir.

Amino asit içeriğinde belli bir gelişmeden sonra fazla salgılanmasında ve kas dokusunun daha da etkili bir biçimde yenilenmesinde çok büyük etki eder.

 

Universal animal pak karaciğerinizi de koruyup yenilemede katkı sağlar. Yağsız kas kütlesi geliştirmek istenildiğinde ihtiyacımız olan temel bileşen amino asitlerden karbonhidratlardan vitamin ve de minerallerden oluşmaktadır.

Universal animal pak ise bütün bu ihtiyaç duyulan her şeyi içerisinde barındırır. Her pak’ın içinde sekiz temel amino asit ve valine leucine isoleucine üçlüsünün oluşturduğu BCAA’lar vardır.

Her pak ilk olarak vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri içerisinde barındırır. İçeriğindeki vitaminler organik ve inorganik mineraller farmaloji için gerekli ajanlar katalizörlerdir. Kas gelişiminde ve antrenman verimliliği sağlanması için gerekli kimyasal reaksiyonları aktive etmekle beraber anabolik etkiden faydalanılmasında büyük etki sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR